Doporučte a získejte odměnu

Máte dobrou zkušenost s eQuipem? Nabízíme Vám spolupráci při rozšíření řady organizací, které eQuip používají.

 

ZA VAŠI AKTIVITU VÁS FINANČNĚ ODMĚNÍME!

 

Jak na to:

Znáte organizaci (poskytovatele sociálních služeb), která by měla zájem o nový program pro záznam poskytovaných služeb, jejich účtování, statistiky, správy agendy a řízení organizace, či o změnu své současné databáze? Máte následující možnosti.

Formy spolupráce:

  • Předejte obchodnímu zástupci kontakt na konkrétní osobu z organizace se zájmem o naši databázi eQuip a v případě podepsání smlouvy a zaplacení získáváte jednorázovou provizi 5% z fakturované částky.
  • Prezentujte databázi eQuip v organizacích se zájmem o ni a veďte jednání až do podpisu smlouvy a v případě podepsání smlouvy a zaplacení získáváte jednorázovou provizi 15% z fakturované částky.
  • Prezentujte databázi eQuip v organizacích se zájmem o ni, zajistěte podpis smlouvy, úvodní nastavení systému, školení, telefonickou podporu a případně osobní podporu u odběratele služeb a my Vás odměníme opakovanou provizí ve výši 50% z fakturované částky vždy při obnovení smluvního období (smlouvy se podepisují vždy na období jednoho roku a poté se obnovují).

 

V prezentacích, smluvní dokumentaci i podpoře systému Vás zaškolíme ZDARMA!

 

Pokud budete potřebovat vysvětlení informací, neváhejte kontaktovat obchodního zástupce pana Vladimíra Hrůzu na telefonu 602 605 511 nebo e-mailu vladimir.hruza@sopr.cz.